Rychlý kontakt
602 321 177
Váš den našima očima

Komentáře

5 reakce na Komentáře

 • Dobrý den všem, kteří se rozhodují o volbě co nejlépe zachytit svůj svatební den a nevědí, zda jsou na správném webu :-) Zodpovědně můžeme říct – „ANO, jste“.
  Hledali jsme jako všichni ostatní, koukali na spousty stránek nadšenců, umětelů a doporučených 100% profíků… Ještě že jsme neposlechli a dali na svou intuici :-) Focení s Milošem jsme měli možnost vyzkoušet již pár měsíců před svatbou. Pohoda a výsledné fotky rozhodly o tom, že zachycení průběhu našeho svatebního dne jsme svěřili do rukou salonu AMATUS. Miloš a Ivan jsou každým procentem našeho očekávání…od návrhu osy toho, jak bude focení probíhat, jejich skvělým přístupem a stylem až po neskutečnou ochotu si třeba lehnout pod sukni nevěsty s teleobjektivem nebo si stoupnout na kraj vany – Miloš už ví :-)
  Naše svatba se konala na krásném místě Malevil v severních Čechách, kde jak už to na svatbách bývá, probíhala od ranních hodin panika. Avšak s posledním ranním kokrháním jitřenky se 100% jistotou dorazila červená dodávka s profi vybavením Miloše a Ivana. Ano i tuhle obětavost je třeba zmínit. Pro salon AMATUS není nic překážka – vzdálenost, čas, počasí, poloha, místo,… Výsledek bude vždy užasný, fotky jsou přesně ty, které očekáváte.
  Musíme poděkovat za profesionální přístup s velkým nádechem pohody a kamarádství po celý den naší vysmáté veselé svatby :-)
  Takže, pokud jste dočetli až sem a usmíváte se, není co řešit…Miloši a Ivane…máte čas na další kšeftík? :-)
  Děkujeme AŤKA + OLDA z Prahy.
  P.S.: Pokud máte šílené nápady na fotky, věřte, že právě Miloš a Ivan jsou Ti praví, kteří je dostanou na pixely :-)

 • Dobrý den, Miloši a Ivo,

  chtěli bychom Vám ještě jednou moc poděkovat za nafocení našeho nejdůležitějšího společného dne. Vysoká profesionalita, perfektní domluva, velmi přátelský a individuální přístup a v neposlední řadě skvělý výsledek v podobě nádherných fotek i videa, to vše jsme si při spolupráci s Vámi užili a focení nás opravdu bavilo! Velmi rádi Vás budeme dále doporučovat!

  Ještě jednou Vám mnohokrát děkujeme a Vy, kteří stále váháte nad výběrem svatebního fotografa doporučujeme, abyste již dále nehledali a obrátili se na pány ze svatebního salónu Amatus. ;-)

  Markétka + Kuba Náglovi

 • Připojuji se k velkému poděkování Milošovi a Ivovi za nádherné fotografie z naší svatby konané v loňském roce. Přemýšlel jsem, jak jedním, dvěma slovy nejvýstižněji vyjádřit práci pánů fotografů. EXCELENTNÍ. Skvěle investované peníze. Zvláštní dík musím ale i vyjádřit Milošovi k vytvořené fotoknize a prezentaci, zkombinované z hudby, videí, a top fotografií.
  Rada pro snoubence a návštěvníky: Dbejte všech rad, které jsou napsané v nabídce „TIPY“. V určitých situacích jako polibek, nasazování prstýnků apod., není kam spěchat a dáte-li větší prostor fotografovi, o to budete mít krásnější fotografie. Fotografický je Japonec na Karlově mostě s tabletem v ruce a Canonem na krku, ale bratránek s kompaktem za oltářem fotografický není. Přeci jen svatební fotografie jsou povedenější, když příbuzní či přátelé drží mokrý kapesník a sledují nevěstu s ženichem, než když mají nalepené oko k hledáčku foťáku. (Alespoň během obřadu. Stejně se nikomu nepovede udělat takové fotky, jako profesionálům.)
  P.S. jakmile budeme mít bříško, zaklepeme Ti Miloši na dveře :) a přejeme mnoho úspěchů!!!
  Tomáš a Eva

 • Ahoj Milosi a Ivane!
  Moc děkujeme za naše společné focení na svatbě, fotky vyšly nádherné a celé příbuzenstvo i kamarádi jsou z nich nadšeni! A nám to alespoň umožnilo prožít si náš den znovu – a já, nevěsta, cele ráno vlastně poprvé, jinak bych neměla šanci vidět tatínka ženicha s panákem slivovice :)
  Byla s vámi skvělá spolupráce a doufám, že i vy jste si to s námi užili!
  Ještě jednou díky a fotosalónu hodně zakázek do (blizké) budoucnosti!

  Martina (a Joe)

 • Kdybych hledal svatebního fotografa, určitě bych neváhal. Profi technika, skvělé snímky, perfektní prezentace. Bohužel ve svém věku již o další svatbě neuvažuji :-) Přeji hodně úspěchů!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kontrolní text

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>