Rychlý kontakt
602 321 177
Váš den našima očima

O nás

Svatební fotosalón Amatus

Jsme tři fotografové specializující se na svatební fotografii. Po celý Váš slavnostní den citlivě vnímáme všechny důležité okamžiky a přenášíme je do vašich fotografií. Většinu svateb fotíme ve dvou, umožňuje nám to získat současně různé pohledy na důležité okamžiky vašeho úžasného dne. Z celého dne tak vznikne reportáž, doplněná stylizovanými fotografiemi, které vzniknou při společném portrétním focení. Rezervujte si termín na info@amatus.cz . Velmi rádi vaší svatbu nafotografujeme.

Miloslav Kokeš

Miloslav Kokeš

Fotografování svateb je pro mně srdeční záležitostí. Mým hlavním cílem je zachytit váš slavnostní den co nejvěrněji tak, aby i po letech byly fotografie radostnou připomínkou začátku vaší společné cesty životem.

Ivo Weiss

Ivo Weiss

Fotografie je pro mne příjemná práce i zábava… Preferuji osobní přístup a maximální profesionalitu u každého nového focení.

Ivan Bumba

Ivan Bumba

Na fotografování svatby se vždy pečlivě připravím. Důležité jsou pro mne osobní rozhovory se snoubenci, abych se v tvorbě snímků mohl co nejvíce přiblížit jejich představám. Každá svatba je jiná a tuto rozmanitost vytvářejí slavnostně naladění svatebčané. Fotografovat radost v jejich očích je zkrátka radost.